Serwis Immergas Rzeszów naprawa przeglądy kotłów piecyków gazowych renomowanej marki Immergas nowoczesne kotły gazowe ekonomiczne ekologiczne niezawodne

Swoim zasięgiem obejmujemy

Rzeszów i okolice

Tel: 530 670 742

IMMERGAS

Serwis Gwarancyjny kotłów gazowych Immergas

  • Odbiory – uruchomienia nowych kotłów gazowych
  • Naprawy gwarancyjne
  • Przeglądy gwarancyjne

Odbiory – Uruchomienia nowych kotłów gazowych Immergas

Jako Serwis Immergas wykonujemy pierwsze uruchomienia nowych kotłów gazowych, uruchomienia tak zwane (Zerówki) Muszą być wykonane przez autoryzowany serwis oraz prawidłowo zgłoszone do rejestru kotłów Immergas. Po sprawdzeniu czy kocioł jest zamontowany prawidłowo i czy ma założone filtry zgodnie z zaleceniami producenta. Komin do kotła musi być wykonany tak aby spadek komina prowadził w kierunku kotła. Komin który ma wykonany spadek w odwrotną stronę będzie gromadził kondensat oraz wodę opadową. Gromadzenie wody opadowej oraz kondensatu będzie powodować przyspieszoną degradacje uszczelek które znajdują się na łączeniu rur. Po wykonaniu uruchomienia użytkownik jest informowany o wymaganych przeglądach okresowych oraz o przedłużonej gwarancji.

Naprawy gwarancyjne kotła gazowego Immergas

Wykonujemy naprawy gwarancyjne kotłów gazowych Immergas. Jeśli urządzenia pokazuje błędy oraz/lub przestaje pracować sprawdzamy przyczynę usterki. Zwracamy również uwagę na przyczyny poza urządzeniem takie jak prawidłowe napięcie w gniazdku lub szczelność komina. Jeśli napięcie w gniazdu nie mieści się w normach to kocioł może pracować nieprawidłowo oraz wyświetlać różne błędy. W sytuacjach gdzie napięcie w instalacji elektrycznej jest niestabilne to zalecamy zamontowanie urządzenia stabilizującego napięcie. Urządzenie stabilizujące napięcie w takich sytuacjach również przedłuży żywotność elektroniki. Kocioł może wpadać w anomalnie oraz pracować nieprawidłowo również nie tylko ze względu na awarię której z części urządzenia ale również na pojawienie się spalin w kanale powietrznych który doprowadza powietrze do kotła gazowego. Pojawienie się spalin w kanale powietrznym przeważnie ma swoją przyczynę w uszczelkach między sekcjami komina.

Przeglądy gwarancyjne kotła gazowego Immergas

Serwis Immergas Rzeszów Serwisant kotłów piecyków gazowych